המלצות

המלצות

יעל שלום,

כלקוחה של חברת טרמיטוס , אני מוצאת לנכון להביע תודה והערכה על הטיפול של החברה.
אני רוצה לציין את חברת טרמיטוס ,על כל עובדיה, כחברה אמינה, מקצועית, רצינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אשר קשורה בטיפול בטרמיטים. סוף סוף מצאתי חברה, אשר עובדת באופן שלא גורם לנזקים בתוך הבית כמו: קדיחות בריצוף, ופיזור חומר רעלי.
זוהי חברה אשר נותנת פתרון סופי לבעיית הטרמיטים ומעבר לכך נותנת ליווי של כמה שנים של מעקב רציף, מסודר ויעיל והכי חשוב – אמין. תודה לחברת טרמיטוס אשר עזרה לי לפתור בעיה ששום חברה אחרת לא הצליחה לפתור.

עם מלא הערכה
פז-טל אורה
באר שבע.

To whom it may concern,

I would highly recommend the company Termitoos for pest control and extermination of termites. When I contacted them, they responded promptly and began servicing my home and property after a thorough evaluation. Their contracted service is friendly, excellent, reliable and clean. They do regular evaluation updates which are helpful and informative. Best of all, the termite problem around my house has all but disappeared due to their product and service, which is the point.

I believe anyone would be quite satisfied by using this company.

Most sincerely,
Janis Ben David
Kfar Adumim

אני חייבת לחלוק את החויה הנהדרת של קבלת שירות מחברת טרמיטוס. לפני כשנתיים מצאתי טרמיטים בדירה ובהיותי בתו של נגר זיהיתי מיד במה מדובר. לאחר מחקר מעמיק באינטרנט ובדפי זהב מצאתי מספר חברות שמבצעות הדברה רלוונטית ומעטות מהן אף עוסקות בהדברה שאינה כימית. כיון שאני דוגלת באקולוגיה וקיימות הלכתי על האופציה הביולוגית ויצרתי קשר עם מספר חברות. כבר בטלפון טרמיטוס נשמעו הכי מקצועיים ושאלו את השאלות הכי חשובות. הם קבעו תאריך למפגש בביתי כדי לודא שאכן מדובר בטרמיטים ולזהות את הזן הספציפי.

בעת המפגש הראשוני קיבלתי סקירה מקיפה על שיטת הטיפול שלהם, משך הזמן הצפוי וכמובן, המחיר. להפתעתי, המחיר היה סביר מאוד ביחס לשוק והוצע לי גם מעקב רב שנתי לאחר תום הטיפול (טרמיטים הם בעיה כרונית אם לא מטופלים כראוי, למי שלא יודע). כמובן שלקחתי, איזו שאלה.

בביקור הבא הותקנו אצלי תחנות האכלה שרובן מחוץ לבית ואחת בלבד בתוך הבית עם מינימום טרדה וללא לכלוך. בחודשים שבאו לאחר מכן עובדי חברת טרמיטוס באו מדי פעם לבקר אותי, תמיד דייקו בזמנים, שמרו על ניקיון והיו אדיבים עד אין קץ. שמחתי לגלות שבסוף כל ביקור כזה הם טרחו לעדכן אותי בדיוק בהתקדמות הטיפול ושיתפו אותי בסיבות לדברים שונים שהתגלו במהלך המעקב.

תוך מספר שבועות הטרמיטים נעלמו כמעט לגמרי מביתי וגם כאשר הפגינו נוכחות היה זה בצמצום ולעיתים נדירות. לאחר מספר חודשים גם הביקורים הנדירים הללו פסקו. היום הבית שלי נקי לגמרי מטרמיטים ועד כמה שידוע לי גם בחצר שבחוץ אין טרמיטים. טרמיטוס עדיין מבקרים פה מדי פעם כחלק מהמעקב ומוודאים כי המצב נשאר כך.

השירות המהיר והאדיב, הטיפול המקצועי המעניק פתרון לטווח ארוך, השמירה על איכות הסביבה ועל איכות החיים שלי בתוך ביתי – כל אלה הם אלמנטים שמייחדים את חברת טרמיטוס בישראל ובפרט בשוק ההדברה.

אני מודה לחברת טרמיטוס שטיפלו בי בצורה כה נהדרת וממליצה בחום לכל אדם אחר שנתקל בבעיה דומה לפנות אליהם. התמורה למחיר מובטחת!!

שני גניאל
באר-שבע


יעל שלום,

לפני כשלוש שנים גיליתי בגינה האורגנית שלי מעין נמלים לבנות. לא ידעתי מהם וגם לא ייחסתי לכך חשיבות מיוחדת. יום אחד ראיתי תעלת בוץ בשרותי האורחים. כמובן הסרתי אותה מיד. אחריה צמחה עוד אחת באותו מקום. לאחר זמן קצר ראיתי תעלת בוץ יוצאת מהמזגן כשנמלים לבנות יוצאות ממנה, שוב הורדתי אותה.

יחד עם תעלת הבוץ נמלים לבנות הסתובבו על הרצפה באזור. לאחר בירור הובהר לי שאלו טרמיטים. נכנסתי לאינטרנט לברר כיצד למגר את התופעה. נתקלתי בסוגים שונים של הדברות שלא נראו לי כלל לבצע בתוך ביתי.

כאשר קראתי על הטיפול של טרמיטוס – ללא ריסוסים בחומרים מזהמים וקידוחים הבנתי שהגעתי למקום הנכון.

לאחר יצירת הקשר עמם הגיעה צוות טרמיטוס. הם הסבירו לי בצורה מאוד עניינית, ברורה ואדיבה על אורח חייהם של הטרמיטים, מה עלי לעשות בתוך הבית ומבחוץ, וכיצד פועל הטיפול. הסתבר שהיו מוקדי התפרצות של טרמיטים במקומות נוספים בתוך הבית שאפילו לא ידעתי על כך. לא היה חדר שלא נתקף.

צוות טרמיטוס התקינו תיבות במספר מוקדים בתוך הבית וכיתרו אתו מבחוץ בתחנות האכלה. בשיא ההתפרצות בעונת הקיץ היינו אני ובני ביתי מיואשים. צוות טרמיטוס הרגיעו אותי, אמרו שיש להתאזר בסבלנות אבל בסוף יש תוצאות.

הם התמידו להגיע לביקורת כל חודש. התאימו את זמני הגעתם וביצעו את מלאכתם במקצועיות רבה. לאחר שנתיים נראה האור בקצה המנהרה. הם החלו להסיר תיבות שלא היו בהם יותר טרמיטים. היום הבית נקי וגם בחצר אין יותר.

צוות טרמיטוס, בניצוחה של יעל המקסימה והמקצועית מגיעים לביקורת ולשמירה על הקיים. כל אנשי צוות שהגיעו לביתנו היו אמינים, יעילים ומקצועיים. הבעיה המטרידה נפתרה בצורה יעילה ואקולוגית לסביבה. אני רוצה להודות

על הטיפול המסור ממליצה בחום לכל מי שיזדקק.

 נ.נ

פרדס חנה

Call Now Buttonחייגו עכשיו