טיפול והדברת טרמיטים
פיתיון טרמיטים רקוויאם הדברת טרמיטים

המלצות

ב-16.10.2018 הותקנה בבתינו מערכת של EXTERRA ע”י צוות של טרמיטוס שגם ביצע את הטיפול והתחזוקה של המערכת כל השנים במקצועיות. בחצי השנה האחרונה אני מתחזקת את המערכת באופן עצמאי. בסבב הראשון היה לי קצת קשה עם פתיחת התחנות והוצאת לוחיות העץ עם מברג אבל בסבב השני זה כבר זרם. במרץ 2022 שמתי חומר משיכה בכל התחנות ובדקתי אותם וזה היה מצוין.

תמר
כפר אדומים
המלצות

תודה רבה לטרמיטוס!! לפניהם עשו לנו קידוחים בבלטות ועישון בגינה, דברים שלא מנעו מהטרמיטים לחזור אחרי שנה!!מאז שאנחנו בקשר עם טרמיטוס אין רוואים טרמיטים, הם תמיד בשליטה, ואנו מרגישים בטוחים ובידיים ירוקות וטובות. לשמחתנו אנו גם מסוגלים לעבור למסלול ההיברידי, בו אנו נמשיך לתחזק את המערכת בכוחות עצמנו, עם הדרכה ועזרה צמודה של הצוות המסור של טרמיטוס.

יבנה 2022

כלקוחה של חברת טרמיטוס, אני מוצאת לנכון להביע תודה והערכה על הטיפול של החברה. אני רוצה לציין את חברת טרמיטוס ,על כל עובדיה, כחברה אמינה, מקצועית, רצינית, אשר נותנת מענה לכל בעיה אשר קשורה בטיפול בטרמיטים. סוף סוף מצאתי חברה, אשר עובדת באופן שלא גורם לנזקים בתוך הבית כמו: קדיחות בריצוף, ופיזור חומר רעלי. זוהי חברה אשר נותנת פתרון סופי לבעיית הטרמיטים ומעבר לכך נותנת ליווי של כמה שנים של מעקב רציף, מסודר ויעיל והכי חשוב – אמין. תודה לחברת טרמיטוס אשר עזרה לי לפתור בעיה ששום חברה אחרת לא הצליחה לפתור. עם מלא הערכה

פז-טל אורה
באר שבע
טיפול והדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

To whom it may concern, I would highly recommend the company Termitoos for pest control and extermination of termites. When I contacted them, they responded promptly and began servicing my home and property after a thorough evaluation. Their contracted service is friendly, excellent, reliable and clean. They do regular evaluation updates which are helpful and informative. Best of all, the termite problem around my house has all but disappeared due to their product and service, which is the point. I believe anyone would be quite satisfied by using this company.

Most sincerely,

Janis Ben David
Kfar Adumim
טיפול והדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

יעל שלום,
לפני כשלוש שנים גיליתי בגינה האורגנית שלי מעין נמלים לבנות. לא ידעתי מהם וגם לא ייחסתי לכך חשיבות מיוחדת. יום אחד ראיתי תעלת בוץ בשרותי האורחים. כמובן הסרתי אותה מיד. אחריה צמחה עוד אחת באותו מקום. לאחר זמן קצר ראיתי תעלת בוץ יוצאת מהמזגן כשנמלים לבנות יוצאות ממנה, שוב הורדתי אותה. יחד עם תעלת הבוץ נמלים לבנות הסתובבו על הרצפה באזור. לאחר בירור הובהר לי שאלו טרמיטים. נכנסתי לאינטרנט לברר כיצד למגר את התופעה. נתקלתי בסוגים שונים של הדברות שלא נראו לי כלל לבצע בתוך ביתי. כאשר קראתי על הטיפול של טרמיטוס – ללא ריסוסים בחומרים מזהמים וקידוחים הבנתי שהגעתי למקום הנכון. לאחר יצירת הקשר עמם הגיעה צוות טרמיטוס. הם הסבירו לי בצורה מאוד עניינית, ברורה ואדיבה על אורח חייהם של הטרמיטים, מה עלי לעשות בתוך הבית ומבחוץ, וכיצד פועל הטיפול. הסתבר שהיו מוקדי התפרצות של טרמיטים במקומות נוספים בתוך הבית שאפילו לא ידעתי על כך. לא היה חדר שלא נתקף. צוות טרמיטוס התקינו תיבות במספר מוקדים בתוך הבית וכיתרו אתו מבחוץ בתחנות האכלה. בשיא ההתפרצות בעונת הקיץ היינו אני ובני ביתי מיואשים. צוות טרמיטוס הרגיעו אותי, אמרו שיש להתאזר בסבלנות אבל בסוף יש תוצאות. הם התמידו להגיע לביקורת כל חודש. התאימו את זמני הגעתם וביצעו את מלאכתם במקצועיות רבה. לאחר שנתיים נראה האור בקצה המנהרה. הם החלו להסיר תיבות שלא היו בהם יותר טרמיטים. היום הבית נקי וגם בחצר אין יותר. צוות טרמיטוס, בניצוחה של יעל המקסימה והמקצועית מגיעים לביקורת ולשמירה על הקיים. כל אנשי צוות שהגיעו לביתנו היו אמינים, יעילים ומקצועיים. הבעיה המטרידה נפתרה בצורה יעילה ואקולוגית לסביבה. אני רוצה להודות על הטיפול המסור ממליצה בחום לכל מי שיזדקק.

נ.נ.
פרדס חנה
טיפול והדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך