טיפול והדברת טרמיטים
טיפול והדברת טרמיטים זיהוי

אודות

טרמיטוס הדברת טרמיטים

טרמיטוס – היחידה להדברת טרמיטים הוקמה בשנת 2012 ע”י משפחת טלמור, זכיינים בלעדיים של חברת ENSYSTEX העולמית. החברה מתמחה בטיפול בטרמיטים בשיטת הפיתיונות המובילה בעולם- שיטת EXTERRA. בשנותייה הראשונות ערכה טרמיטוס מאות ניסויי שדה בכל רחבי הארץ שהוכיחו את יעילות השיטה לפתרון בעיית הטרמיטים גם בישראל.

כיום טרמיטוס היא החברה היחידה בישראל עם פתרון מוכח לבעיית הטרמיטים. טרמיטוס היא החברה המובילה בישראל לטיפול בטרמיטים ובעלת הידע והניסיון הרב ביותר. עם פתרון ידידותי לסביבה, ללא חומרי הדברה רעילים ומזהמים וללא קידוחים. שיטת EXTERRA היא היחידה בישראל המדבירה את מושבות הטרמיטים המקננות בעומק האדמה ומהווה פתרון לכל החיים לבעיית הטרמיטים.

טרמיטוס הדברת טרמיטים
טיפול והדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך

טרמיטוס היא חלוצה בתחום הטיפול בטרמיטים בישראל. אזורים נרחבים בישראל נגועים מאוד בטרמיטים. במשך שנים, הטיפול היחיד שהוצע לבעיה הוא טיפול בשיטת הקידוחים- קידוח רצפת הנכס, יצירת חפיר סביב הקף המבנה והחדרת מאות ליטרים של חומרי הדברה מזהמים ורעילים לאדמה ולרצפת הבית. מעבר לנזק לרכוש, לבריאות ולסביבה הטיפול לא פתר את בעיית הטרמיטים, אלא הציע, במקרה הטוב, הקלה זמנית. הסיבה לכך היא שמקורן של מושבות הטרמיטים שוכני הקרקע בעומק האדמה. הטיפול, אולי מנע לזמן קצר את כניסת הטרמיטים למבנה, אך כשחומרי ההדברה הרעילים התפוגגו, המושבות, שבינתיים גדלו והתפשטו, שבו אל המבנה.

טרמיטים הם בעיה כרונית. הבעיה המרכזית של מי שחי בסביבה נגועה היא הידבקויות חוזרות ונשנות מהסביבה והשכנים. EXTERRA מיועדת להגן על מבנים – היא מדבירה מושבות קיימות המקננות בעומק האדמה, מנטרת את הסביבה ומונעת התבססות מושבות חדשות בסביבת הנכס וכל אלה, ללא שימוש בחומרי הדברה רעילים ומזהמים לאדם ולסביבה ומהווה פתרון לכל החיים. משום כך, כדי להימנע מהדבקויות חוזרות ונשנות מהשכנים והסביבה הכרחי לתחזק את המערכת באופן מסודר וקבוע כל כמה חודשים.

טיפול והדברת טרמיטים עשה זאת בעצמך
תחנת טיפול בטרמיטים

באופן עצמאי או באמצעותנו כיום ניתן לבחור אם לרכוש מאיתנו ציוד וחומרים ולתחזק את המערכת באופן עצמאי* ובכך להוזיל את עלויות הטיפול באופן משמעותי, או לבצע את הטיפול באמצעותנו. הציצו מידי פעם בחנות כדי להתעדכן במוצרים חדשים לטיפול ומניעה. 

*יישום פתיון הרקוויאם יעשה רק ע”י מדביר מוסמך.

צרו עמנו קשר ונשמח מאוד לעמוד
לרשותכם בכל עניין ושאלה.

למידע נוסף השאירו שם ומס' טלפון
וניצור עמכם קשר בהקדם