טיפול בטרמיטים

הדברת טרמיטים

טיפול בטרמיטים

הפתרון לבעיית הטרמיטים

סובלים מטרמיטים?

לראשונה בישראל
פתרון לבעיית
הטרמיטים בשיטת

עשה זאת בעצמך

תחנת טיפול בטרמיטים
טרמיטוס הדברת טרמיטים

הדברת טרמיטים
יתרונות שיטת הפתיונות

אייקון

ללא קידוחים
ברצפת המבנה

ללא יצירת חפיר
סביב המבנה

אייקון

ללא שימוש בחומרים רעילים
ומזהמים לאדם ולסביבה

החומר הפעיל שיטת EXTERRA
רעיל פחות ממלח שולחן

אייקון

פתרון לכל
החיים

כל עוד המערכת מתוחזקת
היא מדבירה מושבות קיימות
ומונעת התבססות מושבות
חדשות בסביבת המבנה

למידע נוסף ותיאום ביקור לצורך קבלת הצעת מחיר השאירו שם ומס' טלפון
וניצור עמכם קשר בהקדם

פיתיון אקסטרא

טרמיטוס היא זכיינית בלעדית בישראל של שיטת EXTERRA
שיטת הפתיונות המובילה בעולם

הדברת טרמיטים בשיטת EXTERRA כוללת מערך תחנות קרקעיות המותקנות סביב הקף הנכס. המערכת מדבירה את מושבת הטרמיטים לרבות המלכה ושומרת על סביבה נקיה מטרמיטים לאורך זמן. מבצעת את תהליך ההדברה באמצעים ידידותיים לאדם ולסביבה וללא חומרי הדברה מזהמים או רעילים. ללא קידוחים ברצפת המבנה ו/או חפירת תעלות בהיקף הבית. מעתה תוכלו לבחור אם לבצע את הטיפול באמצעותנו או בשיטת עשה זאת בעצמך. לתיאום ביקור לצורך קבלת הצעת מחיר להדברת טרמיטים צרו עמנו קשר עוד היום.

מעתה ניתן לקנות
ערכה להתקנה עצמית בשיטת עשה זאת בעצמך
ובכך להוזיל את
עלויות הטיפול
והאחזקה של
המערכת.

טיפול בטרמיטים חומר
הדברת טרמיטים אקסטרא

טרמיטוס מגינים על הבית שלך

טרמיטוס הדברת טרמיטים

אודות טרמיטוס

חברת טרמיטוס היא החברה היחידה בישראל העוסקת אך ורק בהדברת טרמיטים ומשלבת בפעילותה כימאים, ביולוגים ואנשי אקדמיה.

כנציגה בלעדית בישראל של חברת ENSYSTEX העולמית ועם מאות אלפי לקוחות בכל רחבי העולם, אנו מעמידים לרשותכם את האמצעים והשיטות המתקדמות ביותר להגנה על הנכס שלכם לאורך זמן, שירות מהמעלה הראשונה ומחיר הוגן. מעתה, תוכלו לבחור אם לבצע את הדברת הטרמיטים באמצעותנו או בשיטת עשה זאת העצמך*

ללא קידוחים ברצפות או נזקים אחרים למבנה, ללא חפירת תעלות וללא שימוש בחומרים מסוכנים ומזהמים לאדם וסביבתו.

באתר שלנו מידע רב ומפורט. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ו/או שאלה בנושא טרמיטים. ככל שתדעו יותר כך יקל עליכם לשמור על בריאותכם ובריאות משפחתכם ועל ערך הנכס המרכזי של כל אחת ואחד מאתנו – ביתנו.  לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר צרו עמנו קשר עוד היום.

*ישום פיתיון הרקוויאם יעשה רק ע”י מדביר.ה.

למידע נוסף והצעת מחיר השאירו שם ומס' טלפון
וניצור עמכם קשר בהקדם

מצאתם טרמיטים בבית?

סדר פעולות מומלץ למי שמצאו טרמיטים בבית:

1. אל תרססו: ריסוס לא יפתור את הבעיה. הריסוס ימנע מהטרמיטים ( במיקרה הטוב) לשוב לאיזור שרוסס אבל במקום, הם יעברו לאיזור אחר בבית ולכו תדעו איפה ומה הם אוכלים עכשיו? במקום, ננצל את המקומות שבהם הם נמצאים כדי להאכיל אותם בפיתיון הרקוויאם ולזרז את תהליך ההדברה. לכן, אל תרססו.

2. איספו דגימות של החרק: קחו כוס חד פעמית או כלי אחר, איספו כמה חרקים והקפיאו אותם. ללא זיהוי מין הטרמיט יהיה קשה להציע לכם טיפול מיטבי. צלמו את החרק לעיתים אפשר לבצע זיהוי בעזרת תמונה, ושלחו לנו את התמונה. בישראל זוהו עד היום 13 מינים של טרמיטים. הם מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות: טרמיטים שוכני קרקע וטרמיטים שוכני עץ. זיהוי יאפשר לנו להתאים לכם את הטיפול המיטבי.

3. צרו קשר: טרמיטים לא נעלמים הם מתרבים ומתפשטים לאיזורים נוספים בבית, לכן מוכרחים לטפל. במיקרים רבים לא רואים אותם. הם אוכלים מבפנים החוצה, מהחלק הפנימי של המשקוף, מהקיר לגב הארון או מתחברים מהרצפה לרהיט וכו’. הם נעים בתוך הקירות, מתחת לרצפה, בתקרה. בנוסף לכך, לא שומעים אותם. מתי מבחינים בהם? בעונות המעבר כשהמושבה הותיקה, מוציאה מתרבים ראשונים, אותם טרמיטים עם כנפיים, או כשמבצעים שיפוץ בבית ומפנים ארונות מטבח או משקופים ומגלים שאין מזונית או שמהמשקוף נשארה רק שכבת הצבע החיצונית. מצאתם טרמיטים? אל תחכו צרו קשר עוד היום, נשמח לסייע.

טיפול בטרמיטים

הפתרון לבעיית הטרמיטים

טיפול בטרמיטים

הפתרון לבעיית הטרמיטים